sobota, 29 sierpnia 2015

Kochanek z Malty. Włoski romans

Autor: Melissa Moretti
Wydawnictwo: Feeria 
Ilość stron: 312
Okładka: miękka
Rok wydania: 2015Lato sprzyja czytaniu książek łatwych i przyjemnych w odbiorze, ja jako matka lubię czasem poczytać jakąś lekką lekturę bo ogólnie wolę cięższy kaliber :).
Kochanek z Malty to książka idealna na wakacje szybko się ją czyta a i miejscem rozgrywania się historii idealnie wpasowuje się w klimat lata. Akcja książki bowiem toczy się w słonecznym i pełnym turystów Rzymie. 

Niech was nie zmyli tytuł jeżeli oczekujecie jakiś szczegółowych akcji o nie zamiast tego dostaniecie spora dawkę romantyzmu i skromnych opisów wzniesień :) mnie najbardziej rozczulił opis dwudziestu małych odkrywców :) No i to chyba jedyny taki "mocny" opis kochanków. 

 Paul, młody przystojny mężczyzna zaczyna pracę jako szofer w arystokratycznej rodzinie Agostinich.  W skład owej rodziny wchodzi głowa rodziny Luciana wdowa, jej syn Raffaele. córki Stella i  Roberta wraz z córką Mirellą. Jak się później przekonamy Stella i Roberta będą chciały uwieść przystojnego i młodego szofera ale co to to nie bo on twardy jest jak skała i się nie da. Jego sercem zawładnęła pokojówka Lucindy Anna, młoda skromna i zwyczajna dziewczyna.
Smaczku dodaje sekret skrywany przez Paula choć można dość szybko domyślić się co to jest takiego. Mimo tego autorka na sam koniec szykuje jednak niespodziankę, która zaskakuje i nagle się okazuje,że nie każdy był tym za kogo się uważał.

Jeżeli szukacie czegoś dla relaksu, lekkiej książki i typowo kobiecej przy której można sączyć zimne napoje i rozkoszować się słońcem ta propozycja jest dla was.Za książkę dziękuję Wydawnictwu Feeria


1 komentarz: