piątek, 4 marca 2016

Co? Jak? Narysować / Fantastyczne konstrukcje


Co? Jak? Narysować

Autor:Edwin George Lutz 
Wydawnictwo: ART Egmont
Ilość stron: 192
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016

Seria: SztukoterapiaPowiem tak nigdy nie miałam talentu jeżeli chodzi o rysowanie czegokolwiek będąc w szkole jednym z nielubianych przeze mnie przedmiotów była plastyka. Tak wiem większość pewnie ją lubiła ja nie bardzo bo za grosz talentu plastycznego nie miałam i dalej nie mam. Jednak okazuje się, że są sposoby by dość szybko opanować rysowanie. Na szczęście córki nie odziedziczyły po mnie beztaleńcia :) artystycznego i całkiem nieźle im idzie. 

W książce Co?Jak? Narysować E.G.Lutza znajdziemy wszystko pokazane po kolei jak krok po kroku tworzyć złożone ilustracje. Książka podzielona jest na rozdziały w których poznamy metodę tworzenia rysunków, potem poznamy jak rysować zwierzęta, rośliny, ludzi i varia a na końcu ksiązki kilka wolnych stron by popróbować samemu.
 Fantastyczne konstrukcje


Autor: Steve McDonald
Wydawnictwo: ART Egmont
Ilość stron: 60
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Seria: Sztukoterapia


Coraz więcej na rynku kolorowanek skierowanych dla młodzieży i dorosłych. To doskonały sposób by oderwać się od rzeczywistości, odstresować czy zrelaksować. Kolorowanki dla dorosłych są pełne szczegółów i czasem wymaga to dużego skupienia uwagi ale po skończenia dzieła daje dużą satysfakcję. 

Fantastyczne konstrukcje  to kolorowanka pełna niesamowitych budynków zarówno prawdziwych jak i wymyślonych. Ta wyjątkowa kolorowanka jest pełna niezwykle szczegółowych ilustracji miast i architektonicznych konstrukcji - zamków, drapaczy chmur, mostów czy  nawet katedr.

Książka i kolorowanka biorą udział w wyzwaniu:
Dziecinnie 
Za książkę i kolorowankę  dziękuję  Wydawnictwu Egmont


 

1 komentarz:

  1. Moja córka uwielbia takie klimaty. Byłaby zachwycona. Ma 5,5 roku i godzinami maluje.

    OdpowiedzUsuń