wtorek, 26 kwietnia 2016

Gotowanie jest super

Autor: Adam Kozanecki
Wydawnictwo: Feeria 
Ilość stron: 206
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016

Adam "Bażant" Kozanecki  finalista MasterChefa, w programie pokazał się jako kreatywny kucharz, podkreślający jak  bardzo związany z rodzinnym Uniejowem. Dla mnie i moich córek od samego początku był naszym faworytem, trzymałyśmy kciuki za niego do samego końca. Bardzo mi się podobał styl w jakim pracował, jak podkreślał to skąd pochodzi i starał się pokazywać w każdym daniu cząstkę siebie. 

W książce znajdziemy przepisy których zrobienie nie będzie wielkim problemem, nie są wymyślne, trudne czy z niemożliwymi do zdobycia produktami. Dodatkowo przepisy opatrzone są pięknymi i smakowitymi zdjęciami, które można jeść oczami. 

Przepisy podzielono tematycznie więc spokojnie się można odnaleźć a dodatkowo sznureczek zabezpieczy nas przed zagubieniem przepisu, który wpadł nam w oko. W książce znajdziemy przepisy między innymi na śniadania, zupy, domowe przetwory, ciasta itp. 
Gotowanie jest super to debiutancka książka "Bażanta" mam jednak nadzieję, że nie ostatnia a każda następna w jego wydaniu będzie lepsza od poprzedniej. 


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Feeria


2 komentarze:

  1. lubię takie książki, zawsze jakaś inspiracja jest :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba nawet nie wiedziałam, że wydał książkę w Feeri, też bardzo go lubiłam i mu kibicowałam.

    OdpowiedzUsuń