poniedziałek, 12 października 2015

Warkocze Przewodnik krok po kroku

Autor: Laura i Marie
Wydawnictwo: Miedzy słowami
Ilość stron: 108
Okładka: twarda
Rok wydania: 2015
Jestem mamą 2 córek, które włosy mają dość długie i jedyne co do tej pory umiałam zrobić to kucyk i zwykły warkocz. No ale jednak panny z wiekiem chcą inne cuda na włosach no to mama nie miała wyjścia musiała się doszkolić. Z pomocą przyszła książka "Warkocze Przewodnik krok po kroku" i w końcu nauczyłam się robić coś innego niż zwykły kucyk.

W końcu pierwszy raz zrobiłam francuza, kłosa czy o dziwo splot koronkowy i pomyśleć, że to fryzury o stopniu trudności niski i robi się je w 5 minut.


Książka jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie nauki podstawowych splotów i wraz z lepszymi efektami podążać na coraz wyższe poziomy. Podzielona jest na kilka rozdziałów w których znajdziemy fryzury od stopnia trudności niski aż do wysokiego. Dodatkowo znajdziemy tez informację o czasie potrzebnym do wykonania danej fryzury oraz o potrzebnych akcesoriach. Przy niektórych fryzurach znajdziemy kod QR, który możemy zeskanować przy pomocy telefonu lub tabletu i mamy możliwość oglądnięcia filmiku nie powiem przydaje się to.


Za książkę dziękuję Wydawnictwu Między słowami

6 komentarzy:

 1. Super. Chce taka!!! Moja Emila bylaby szczesliwa!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w posiadaniu tej książki.
  Naprawdę ślicznie Ci wyszły te warkocze. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam :-) a tak dokładnie to miałam bo starsza córka nastolatka mi ją zgarnęła :-)

  OdpowiedzUsuń